APIE MUS

MOTHER-K LIETUVA
Mother-K Lietuva yra vienintelis atstovas visoje Europoje. Turime išskirtines teises ir ypač glaudų ryšį su gamintojais Pietų Korėjoje. Tuo labai džiaugiames ir didžiuojamės, prekės tiesiogiai plaukia į Lietuvą, taip galime užtikrinti kokybę ir geriausią pasirinkimą Jūsų šeimai, namams ir žinoma su meile – mažyliams.

MOTHER-K
2010 metais Mother-K prekinis ženklas atsirado Pietų Korėjoje realizuojant idėją sukurti geriausius galimus produktus mažiesiems, kuriuos mamos galėtų saugiai, be rūpesčių ir su pasitikėjimu naudoti. Remdamasi šia ideologija, Mother-K pirmiausiai sukūrė antibakterinius užtraukiamuosius maišelius kūdikių reikmenims. Ši prekė įtraukta ir į naujagimio kraitelį Pietų Korėjoje ir kitose Azijos šalyse. Asortimentas pasipildė natūralios fermentacijos plovikliais, organinėmis drėgnomis servetėlėmis ir kita produkcija.
Kompanijos vizija – saugus, paprastas ir linksmas kūdikio auginimas su Mother-K produktais.
Saugumas – aukščiausias prioritetas teikiamas produkto kokybei, saugumui ir higienai.
Paprastumas – MOTHER-K produktus ypač paprasta naudoti siekiant palengvinti mamų buitį.
Linksmybės – produkcija, skatinanti mamos ir kūdikio linksmą bei betarpišką bendravimą.

Produkcija

K-MOM vienas iš MOTHER-K prekinių ženklų, sukurtų iš meilės mamai ir kūdikiui
K-MOM yra profesionalūs, natūralūs kūdikių produktai mamoms, kurios siekia ekologiškų ir inovatyvių produktų už prieinamą kainą. Šie produktai sukurti dar paprastesnei motinystei. K-MOM išsiskiria daugelio pasaulio mamų pamiltu dizainu! Sutikite boružėlę, pelėdą ir begemotą!

0